Klientų rezultatai

Klientų rezultatai

Mieli klientai,
Tik Jūsų dėka mes tobulėjame! Džiaugiamės turėję galimybę pabendrauti su Rūta Kulikajeva – kerinčio grožio XXLSUN nuolatine kliente! Dalinamės Rūtos įspūdžiais ir rekomendacijomis:

Kodėl pasirinkote XXLSUN studiją?
Dėl keletos priežasčių:
– Visų pirmiausia, tai nepriekaištinga švara soliariumuose bei malonus bendravimas su klientais.
– Antra, galimybė naudotis nemokamai natūralia lietuviška VIVI įdegio kosmetika.
– Trečia, darbo laikas – galiu lankytis sau patogiausiu metu, soliariumų studija dirba 7 dienas per savaitę.

Ar Jums patinka VIVI įdegio kosmetika?
VIVI įdegio kosmetiką pamilau nuo pat pirmo potepio. Įdegio kosmetika ne tik apsaugo mano odą nuo išsausėjimo, bet ir po deginimosi seanso ji būna švelni lyg šilkas. Taip pat man labai patinka tai, kad VIVI įdegio kosmetika yra universali, ją galima naudoti ne tik deginantis soliariume, saulėje, bet ir naudoti kaip giliai drėkinantį kremą.
Beje pastebėjau, kad ji yra ne kaip dauguma įdegio kosmetikos priemonių. VIVI įdegio kosmetika – netepa drabužių.

Kaip Lojalus XXLSUN klientas, ką rekomenduotumėte soliariumų lankytojams?
Rekomenduoju būtinai apsilankyti XXLSUN soliariumų studijoje, įsigyti mano patį pačiausią, kurį išgyriau VIVI ekspresso įdegio kremą. Ir norėčiau palinkėti saugaus ir gražaus įdegio.

 

 

Mieli klientai,

Tik Jūsų dėka mes tobulėjame! Džiaugiamės turėję galimybę pabendrauti su Guste Šiumbryte – elegantiško grožio, XXLSUN nuolatine kliente! Dalinamės Gustės įspūdžiais ir rekomendacijomis:

Kodėl pasirinkote XXLSUN studiją?

XXLSUN studiją pasirinkau, nes tai labiausiai paplitęs soliariumas mūsų mieste, taip pat jį rekomendavo ne viena draugė, todėl buvau įsitikinusi, kad teikiamos paslaugos yra profesionalios.
Į XXLSUN studiją visada malonu sugrįžti dėl švarios ir tvarkingos aplinkos. Išėjus iš soliariumo matau kaip darbuotojos eina jo dezinfekuoti, todėl galiu visas užtikrinti, kad lankotės ir deginatės prižiūrėtoje ir saugioje aplinkoje.
Personalas visada pasitinka ir išlydi maloniai, esu patenkinta XXLSUN aptarnavimu.

Ar Jums patinka VIVI įdegio kosmetika?

Įdegio kosmetika man padeda kai noriu pasiekti greitą rezultatą prieš tam tikra progą. Taip pat kremas padeda išlaikyti įdegį ir maloniai kvepia.

Kaip Lojalus XXLSUN klientas, ką rekomenduotumėte soliariumų lankytojams?

Rekomenduočiau drąsiai naudotis teikiamomis paslaugomis, nepamiršti pasinaudoti gerais pasiūlymais bei nuolaidomis ir būtinai išbandyti VIVI kosmetiką!

 

Mieli klientai,

Tik Jūsų dėka mes tobulėjame! Džiaugiamės turėję galimybę pabendrauti su Egle Janukonyte – išskirtinio grožio  XXLSUN nuolatine kliente! Dalinamės Eglės įspūdžiais ir rekomendacijomis:

Kodėl pasirinkote XXLSUN studiją?

XXLSUN yra vienintelis soliariumas Alytuje, kuriuo pasitikiu. Nėra abejonių, jog aptarnaujantis personalas išmano savo darbą, laikosi higienos reikalavimų bei yra pasiruošęs prisitaikyti prie vis reiklesnių kliento norų. Taip pat maloniai stebina natūrali įdegio kosmetika, kurią gaunu dovanų kiekvieno apsilankymo metu.

Ar Jums patinka VIVI įdegio kosmetika?

VIVI įdegio kosmetika – pati draugiškiausia mano odai: be sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, sudėtyje prikaupusi begalę natūralių aliejų. Aš, turėdama ypatingos priežiūros reikalaujančią odą, jos natūralumą itin vertinu.

Kaip Lojalus XXLSUN klientas, ką rekomenduotumėte soliariumų lankytojams?

Rekomenduoju įsigyti VIVI įdegio kremą taip pat ir kasdieninei kūno odos priežiūrai tam, kad oda būtų maksimaliai padrėkinta, apsaugota nuo išsausėjimo. Naudodami VIVI įdegio kosmetiką norimą rezultatą pasieksite kur kas greičiau, o ryškų įdegį išlaikysite kur kas ilgiau.