Saugus įdegis

Saugus įdegis

Kodėl būtina naudoti įdegio kosmetiką prieš deginimąsi soliariume?

Įdegsite greičiau. Įdegio kremai sutrumpina deginimosi laiką, nes kaitinantis be kremo melaninas „pažadinamas“ tik per kelias minutes, o su kremu – per keletą sekundžių. Tokiu būdu norimas rezultatas pasiekiamas per žymiai trumpesnį laiką. Išsaugosite sveiką odą deginantis.

  • Įdegio kremuose esantys vitaminai – antioksidantai neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugo odą nuo žalingo jų poveikio.
  • Pasirūpinsite odos priežiūra. Įdegio kremai maksimaliai drėkina, maitina, puoselėja Jūsų odą, saugo ją nuo išsausėjimo,
    raukšlelių susidarymo, stangrina, stabdo priešlaikinį odos senėjimą.
  • Įdegsite tamsiau, įdegis laikysis ilgiau. UV spindulius geriausiai priima tik gerai prižiūrėta, pamaitinta, sudrėkinta oda. Sausa oda atspindi UV spindulius, todėl įgaunamas paviršinis įdegis išlieka tik vieną dieną. Įdegio kremai skatina melanino gamybą, užtikrina tolygų, ilgiau išliekantį, intensyvų įdegį.

 

Kodėl verta naudoti įdegio kosmetiką po deginimosi soliariume?

Apsaugosite odą nuo išsausėjimo, raukšlelių susidarymo, įdegis išliks ilgiau. Specialūs kremai po deginimosi soliariume drėkina, puoselėja odą, saugo ją nuo išsausėjimo ir raukšlelių susidarymo. Šių kremų pagalba įdegis užfiksuojamas.

Kodėl žmogaus organizmui reikalingas vitaminas D?

Ypatingą svarbą žmogaus organizmo sveikatai, kaulų ir gyvybinių funkcijų palaikymui turintis vitaminas D yra vienas iš svarbiausių elementų, kurio pagrindu sudarytus papildus gydytojai rekomenduoja vaikams ir suaugusiems. Tačiau geriami papildai turi ribotą poveikį, o vitamino D trūkumas yra pasiekęs pandeminį lygį.

Pasak garsaus endokrinologo dr. Maiklo F. Holiko, kuris visą savo karjerą paskyrė vitamino D tyrinėjimams, šio elemento trūksta 80-iai proc. europiečių ir 50-iai proc. viso pasaulio populiacijos.

Ilgamečiai dermatologų ir onkologų bauginimai dėl saulės ir soliariumų pavojaus pasiekė ekstremalų tašką. Pagrindinio žmogaus energijos ir geros savijautos katalizatoriaus – ultravioletinių spindulių – vengimas tapo standartu.

Tai lemia jog net 4-iems iš 5-ių Europos gyventojų trūksta vitamino D, ir tai turi neigiamą poveikį sveikatai. Tai ypač galioja Šiaurinių šalių (prie kurių priskiriama ir Lietuva) gyventojams.

Labiausiai vitamino D trūksta šiauriečiams

Ilgos žiemos, kai saulė nepakyla iki pakankamo aukščio, ir žmogus negauna tiek ultravioletinių spindulių, kiek reikėtų įsisavinti reikiamą vitamino D kiekį, lemia šias kraupias tendencijas: net 4-iems iš 5-ių Europos gyventojų trūksta vitamino D.

Mokslininkai jau seniai įrodė, kad vitamino D trūkumas sukelia imuniteto nusilpimą, depresiją, diabetą, astmą, kaulų ir net vėžinių susirgimų ligas.