Taisyklės ir sąlygos

Prekių pristatymas/atsiėmimas

 1. Prekės nesiunčiamos/nepristatomos. Galimas tik prekių atsiėmimas fizinėse XXLSUN soliariumų studijose:

  • Naujoji g. 2c. Alytus;

  • Naujoji g. 48a. Alytus.

 2. Prekių atsiėmimo terminas yra 30 dienų (nuo prekių apmokėjimo dienos).

Pinigų grąžinimo politika

 1. Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

 2. Norėdamas grąžinti prekę (es) pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

 3. Norėdamas grąžinti prekę pirkėjas turi susiekti su pardavėju el. paštu info@xxlsun.ltarba tel. nr. 866375333 ir susitarti grąžinimo būdą.

 4. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsgijimo dokumentą.

 5. Grąžinant kokybišką prekę, pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

 6. Grąžinant gautą ne tą prekę, pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

 7. Kai grąžinama nekokybiška prekė, pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę arba grąžinti pirkėjui pinigus.

 8. Parfumerijos bei kosmetikos priemonės nepriskiriamos prie grąžintinų produktų kategorijos, dėl šios priežasties grąžinti kokybiškų prekių galimybės nėra.

VIVI užtikrina kokybiškų produktų buvimą rinkoje. Nekokybiška preke laikoma, jei jos pakuotės dozatorius ar pati pakuotė yra sulūžę ir tiesiogiai paveikia produkto naudojimą (tokiu atveju nepanaudotas produktas keičiamas nauju, o panaudotam produktui suteikiamas naujas dozatorius).